Cinsel Danışmanlık Antalya

Cinsel konuların ve sorunların rahatça ifade edilemediği ülkemizde pek çok kişi cinsellik ile ilgili danışmanlık nereden alınır? Bu konuda kime nasıl güvenebilirim? Her türlü cinsellik ile ilgili sorunları mı kim ile paylaşacağım? Kime danışacağım? sorularına yanıt aramaktadır.

Cinsel terapist ve jinekolog olarak sizleri bu konularda aydınlatmaktayım.Sizlere cinsel terapi yanı sıra cinsel anatomi ve fizyolojisi, gebelik öncesi ve sonrası cinsellik eğitimi nelere dikkat edilmeli,gebe kalmayı kolaylaştırıcı neler yapılmalı? Nasıl korunulmalı ?

Cinsel terapi seansları ile orgazm olamama, cinsel işlev bozuklukları, ereksiyon problemleri, erken boşalma problemleri, cinsel tiksinti, cinsel soğukluk, uyarılma problemleri, cinsel farklı eğilimler tedavi edilmektedir. Böylece cinsel hayatınız renklenecek evlilik ve cinsel eşiniz ile sıkıntılarınız dertleriniz bitecektir. Kazanacağınız pozitif enerji sizi mutlu edecek hem özel hem de iş hayatınızda mutlu ve verimli olacaksınız.

Cinsel terapist jinekolog uzman doktor olarak Antalya’da sizlere özel kliniğimde cinsel danışmanlık hizmeti vermekteyim.