Cinsel Terapi Cinsel İsteksizlik

Cinsel isteksizlik sık karşılaşılan cinsel işlev bozukluklarından biridir. Cinsel isteksizlik karşı cinse karşı hiçbir şey hissetmemek, cinsel ilişki veya sevişmenin tek taraflı hale gelmesidir. Cinsel eşi kişiye yeterli uyaran verse de kişinin motivasyonu ve konsantrasyonu yerinde olmadığı için uygun cinsellik yaşanamaz. Zamanla çift arasında cinsel ilişki sıklığı azalmaya seks yapmamak için bahaneler sıralanmaya başlar.Önemli olan cinsel isteksizliğe yol açan nedenin ne olduğunu bulmak ve sorunu çözmek gerekir.

Cinsel terapi cinsel isteksizliğe en iyi yanıt veren tedavi şeklidir. Cinsel terapi seansları sonrası cinsel isteksizlik sorununuz kalıcı bir şekilde çözülür seks yapmak kişi için artık bir eziyet olmaktan çıkar. Yapılacak bir ön değerlendirme sonucu size özel cinsel terapi programı belirlenerek cinsel isteksizlik tedavi planınız başlar.

Antalya’da cinsel terapist ve özel jinekolog olarak cinsel isteksizlik tedavinizde sizlere yardımcı olmaktayım.Jinekolog olarak bizi tercih ettiğinizde kadın hastalıkları ile ilgili sorunlarınız ve şikayetleriniz ile ilgili muayeneniz yapılır, renkli 4 boyutlu ultrason ile myom veya kist var mı kontrol edilir terapi seansları dışında ayrıca ücret alınmaz. Yapılacak özel test veya tahlil yapmak gerekirse bilginiz dahilinde istem yapılır.