Cinsel Terapi Orgazm

Orgazm olmayan erkek veya kadın için cinsellik tek taraflı olmaktadır. Zamanla çift arasında huzursuzluk ve cinsel isteksizlik şikayetlerine yol açmaktadır. Yeterli olmayan cinsel eğitim ve cinsel deneyimsizlik evli olan veya cinsel eşi olan çiftlerde uyum sorunu yaşatmaktadır. Kendi vücut anatomisini bilmeyen hiç ayna karşısına geçmeyen kendi vücudunu incelemeyen bir kişi orgazm yaşaması için ne yapacağını veya nasıl bir şey yaşanacağını bilemez. Eşine veya cinsel eşine sormaktan utanır. Erkeklerde genelde penis ereksiyon haline geldi boşaldı rahatladı sonra sırtını dönüp yatmamalı.

Erkek ve kadın mutlaka ön sevişme yapmalı kadın orgazm olmalı daha sonra penis vajen birlikteliği olmalıdır. Arka arkaya orgazm olma sakıncalı değildir. Kadınlarda orgazm klitoris ve vajen uyarılması ile olur. Klitoris uyarımı sırasında mutlaka kayganlaştırıcı kullanılmalıdır. Bazı bayanlarda klitoris ilk orgazm sonrası çok hassaslaşır orgazm sonrası bu hassasiyet geçene kadar tekrar klitorise uyarı vermemek gerekir.

Orgazm sorunu yaşayanlara uygulayacağımız cinsel terapi seansları ile kesin çözüm elde edilmektedir. Terapi süresi kişini problemine göre değişmektedir. Cinsel bilgilendirme yanı sıra anatomik ve fizyolojik süreç anlatılır, jinekolojik muayeneniz yapılır ultrason görüntüleriniz alınır. Cinsel hastalığınız varsa tedavi edilir. Seans ücreti dışında jinekolojik muayene ve ultrason için ayrıca ödeme yapılmaz. İstenebilecek tahliller veya smear testi alınırsa ödeme yapılır.

Antalya’da uzman jinekolog doktor ve cinsel terapist olarak bana ulaşabilir orgazm rahatsızlıklarında sorunlarında hiç orgazm olmayanlarda (anorgazmi) cinsel terapi hakkında bilgi alabilirsiniz.