Cinsel Terapi Seansları

Cinsel Terapi SeanslarıCinsel terapi seanslarında görüşmeler kişi mahremiyeti açısından ve etik kurallar nedeni ile kesinlikle gizli tutulmaktadır. Kişi rahatlıkla cinsel konularda konuşabilir bilgi alabilir. Bir sonraki görüşmede nelere takıldığı,hangi konulardan rahatsızlık duyduğu, yetersiz anatomik bilgi varsa tekrar bu konularda eğitim verilir. Evde yapması gereken egzersizler anlatılır.

Cinsel terapi seanslarında çift ile ayrı ayrı görüşme yapılır. Çift ile birlikte ortak görüşmede çiftlerin ayrı ayrı görüşmelerde bizlerle paylaştıkları özel konular kişinin izni olmadan eşi ile paylaşılmaz, bilgi verilmez. Eğer kişi istemezse cinsel eşin terapi seansına devam etme zorunluluğu yoktur. Cinsel işlev problemleriniz cinsel terapist yardımı ile giderilir. Cinsel korkularınız yenilerek, cinsel hayatınız renklenerek; doğru, güvenli, düzenli bir cinsel hayata doğru sizlere rehberlik yapılmaktadır.

Cinsel terapi seansları kişiye ,sorununa ve sıkıntısına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Çalışan kişi iseniz izin günleriniz veya iş çıkış saatlerinize göre programlama yapılmaktadır. Cinsel terapi ve cinsel terapi seansları hakkında bilgi almak isterseniz Antalya'da cinsel terapist ve özel jinekolog olarak 7 gün 24 saat benimle iletişim kurabilirsiniz.