Merak Edilenler

Cinsel Terapi Ne Demektir?

Cinsel terapi cinsellik ile ilgili sorunlar ve rahatsızlıkları çözümlemede sizlere yardımcı olan ve seks ile ilgili sorunlarınızı gidermede yardımcı olan bir cinsel sağlık biliminin parçasıdır. Cinsel terapist ise profesyonel olarak bu konularla ilgilenen sağlık çalışanlarına verilen ünvandır.

Antalyada Cinsel Terapi İçin Nereye Başvurmalıyım?

Antalya'da cinsel terapi ve cinsel danışmanlık hizmeti almak isterseniz Antalya merkezde bulunan özel klinik irtibat numaralarımızı 7 gün 24 saat aramanız durumunda sizlere yardımcı olmaktayız.

Orgazm Nedir Nasıl Olunur?

Orgazm klitoris veya penis uyarımı sonrası bedende, zihinde, yaşanan haz alınan duygular ve hareketlerdir. Klitoris uyarımı olmadan bayanın haz alması kısıtlıdır. Vajinal orgazm da olabilirler. Bazı araştırmacılara göre vajinal orgazm yoktur klitorisin vajeni saran kolları ve sinirsel uyarlar sonucu olduğu söylenmektedir. Penis uyarılması masturbasyon ile veya vajen içinde gidip gelme sunucunda uyarılarak boşalma ve orgazm gerçekleşir. Bazı çiftler anal veya oral seks yaparak da boşalabilirler.

Cinsel Terapi Seanslarında Telefon ile Yardım Alabilir miyim?

Cinsel terapist olarak 7 gün 24 saat bana ulaşabilir her türlü sorununuz için beni arayabilirsiniz.Kısa bilgiler vererek sizlere yardımcı olabilirim ama sağlıklı olan sorunlarınızı cinsel terapi seanslarında irdeleyip çözüme kavuşturmak olmalıdır.

Cinsel Terapi Seansları İşimi Etkiler mi?

Cinsel terapi seansları çalşıyorsanız işinizi etkilemez. Yapılcak cinsel terapi seans programlarını sizin çalışma saatlerinize göre ayarlama yapabiliriz. Bu özel durumunuzu kimseye söylemeden, gizlilik içinde hasta dostu tedavi yöntemleri ile sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Cinsel Terapist Antalya Vajinismus Hastasına Yaklaşım

Cinsel terapist vajinismus hastasını ve eşini değerlendirmeli kişiye özel cinsel terapi tedavi programı yapmalıdır. Cinsel terapist vajinismus hastası ve eşi ekip ruhu oluşturmalıdır. Vajinismus hastalığı çiftlerin ortak problemi olduğu unutulmamalıdır. Cinsel terapistinize güvenmelisiniz.Vajinismus tedavisinde uzman, hastalarına saygı ve sevgi ilişkisi kurabilecek sabırlı jinekolog ve cinsel terapist seçmelisiniz. Antalya'da kadın hastalıkları ve doğum uzmanı jinekolog doktor ve cinsel terapist olarak çalışmakta sizlere yardımcı olmaktayım. Sorularınız için aramaktan çekinmeyiniz.

Seks Oyuncakları Nereden Temin Edilir?

Seks oyuncakları seks shop adı verien şehrinizde bulunan mağazalardan veya internet üzerinden satış yapan sitelerden alabilirsiniz. Kullanma kılavuzuna uyulması ve temizliğe dikkat edilmesi durumunda kullanılmaları sakıncalı değildir. Detaylı bilgilendirme cinsel terapist tarafından da yapılabilir.

Jinekolog Cinsel Terapist Seçimi Yapmanın Avantajı Nedir?

Jinekolog cinsel terapist seçimi yapmanızın avantajı; tıp doktoru eğitimi almış ve kadın hastalıkları konusunda uzmanlık yapmış olan jinekolog doktorun özellikle bayan hastalar da cinsel terapi seanslarında kadın hastalıkları ve gebelik ile soru ve sorunlarını da kolaylıkla halledebileceğidir. Unutmayınız her bayanın istediği zaman ulaşabileceği bir jinekolog doktora her zaman ihtiyacı vardır. Terapi seanslarında devam ederken yapacağımız jinekolojik muayene ve ultrason ile görüntüleme hizmetleri için ayrı bir ödeme alınmaz. Antalya'da özel jinekolog ve cinsel terapist olarak sizlere hizmet vermekteyim.

Masturbasyan Zararlı mıdır?

Masturbasyon uygun koşullarda yapılırsa zararlı değildir. Uygun koşullar; erkek ve kadın için mutlaka klitoris ve penis uyarırken oralseks yapılmıyorsa kayganlaştırıcı olarak bebe yağı kullanılmalıdır. Çünkü klitoris ve penis çok duyarlıdır kayganlaştırıcı kullanmadan bu bölgeleri uyarmak tahriş edebilir sonrasında kişiye acı verebilir.Bakireler de kızlık zarına dikkat ederek masturbasyon yaparak kendilerini rahatlatırlar.

Cinsel Terapist ve Özel Jinekolog Antalya

Cinsel terapist ve jinekolog uzman doktor olarak serbest çalışmaktayım. Cinsel terapi seanslarında kadın hastalıkları ve jinekolojik şikayetleriniz için muayene olursanız ayrıca ücret alınmaz. İstenebilecek tahlil veya cervikal smear testleri için sizlerden ücret talep edilir. Bİr sonraki seansta kontrole geldiğinizde jinekolojik şikayetlerinizin devam edip etmediği sorgulanır gerekirse ultrason ile jinekolojik muayeneniz tamamlanır.

Cinsel Terapi Nerede Yapılır?

Cinsel terapist olarak cinsel terapi tedavisi almak isteyen danışanlarımıza cinsel terapi tedavi kliniğimizde evde uygulayacakları egzersizleri; bizim onlara detaylı olarak anlatacağımız işitsel ve görsel dokümanlar eşliğinde anlatarak çözüme ulaşmalrına yardımcı olmaktayız. Antalya cinsel terapi tedavi kliniğimizde cinsel terapist olarak sizlere hizmet vermekteyim.

Lezbiyenim Cinsel Terapi ve Tedavi Almalı mıyım?

Cinsel terapi tedavi programına aldığımız lezbiyen ilişki içinde olan kişilerden tedaviden olumlu yanıt almaktayız. Lezbiyen iseniz karşı cinse ilgi duymuyorsanız bizimle irtibata geçiniz sizlere yardımcı olalım.

Seks Sırasında Hangi Taraf Daha Çok Zevk Alır?

Seks yapmanın amacı cinsellik yaşama ve sonunda hangi koşul olursa olsun zevk almaktır. Cinsellik tek başına masturbasyon ile de sağlanabilir sonunda mutlaka orgazm ile biter. Cinsel ilişki ve sevişme iki birey arasında ise her iki taraf yapacağı aşk oyunları ile haz vermeyi amaçlar ve sonunda her iki tarafta orgazm olurlar. Seks sırasında hangi taraf zevk almasından ziyade önemli olan iki bireyinde haz alması ve haz vermesi sonunda orgazm olmasıdır. Bazı çiftler aktif veya pasif olmayı tercih edebilirler.

Cinsel Terapi Mutlaka Gerekli mi?

Eğer cinsellikle ilgili sorunlarınız varsa, yatak odanızda sıkıntı yaşıyorsanız mutlaka cinsel terapi almalısınız. Sorunlarınızı ertelerseniz zamanla içinden çıkamayacağınız bir hal alır ve partner ile ilşkiniz zedelenir. Cinsellikten soğumaya başlarsınız.

Kadınlar Neden Belden Bağlamalı Vibratör Kullanır?

Belden bağlamalı vibratör kullanan kadınlar cinsel ilişkide aktif rol oynamak isterler. Bu aktif rol lezbiyen bir ilşkide ise kendisi aktif partneri pasif ise uygulama yapar. Erkek arkadası biseksüel ise cinsel fantazileri varsa vibratör kullanarak cinsel birliktelikte hem aktif hem de pasif rol alır. Güvenli seks için gerekli hijyen kurallarına uymak gerekir.

Haftada Kaç Kez Seks Yapmalıyım?

Ne kadar seks yapacağınız çift tercihine aittir. Adet dönemi dışında her gün bile seks yapabilirsiniz. Fazla yapılan seksin zararı sistemik bir hastalığınız yoksa zararı yoktur. Cinsellik ve seks siz ne zaman isterseniz başlar. Saati, gece gündüz farkı yoktur.

Cinsel Terapist Seçimi Nasıl Olmalı?

Cinsel terapist sizinle birlikte ekip çalıştırması oluşturmaldır. Sizin sorunlarınıza ve sıkıntılarınıza ortak olmalıdır. Cinsel terapi konusunda özel eğitim almış, ilgili ve meraklı olmalı, sabırlı olmalıdır. 7 gün 24 saat ulaşabilir olmalıdır.

Seks Oyuncakları Kullanmak Zararlı mı ?

Seks oyuncakları kullanmak kullanım şartlarına uyduktan sonra zararlı değildir. Seks oyuncakları kullanmak cinsel ilişkiyi renklendirir sizleri fantezi dünyasında gezdirir. Sevişmenizdeki monotonluğu engeller. Ön sevişme ve cinsel ilişkide hep aynı pozisyon ve aynı yerlere uyarı vermek bazen çiftlerden birinde sıkıntı yapabilir.

Vajinismus Hastasıyım Cinse Terapi için Ne Yapmalıyım?

Vajinismus hastası iseniz hiç vakit kaybetmeden Antalya'da vajinismus tedavi merkezimize başvurmalısınız. Cinsel terapist ve vajinismus konusunda tecrübeli uzman jinekolog olarak sizler değerlendirme görüşmesinden sonra cinsel terapi tedavi programına alarak vajinismus rahatsızlığınızdan bir ömür boyu kurtulacaksınız.

Cinsel İlişkide Penis Boyu Önemli mi?

Cinsel ilişkide klitoral ve vajinal orgazm yaşanmaktadır. Vajinal giriş üçte birlik kısmı cinsel haz veren en önemli bölge olduğu için penis boyu ve kalınlığı çok da önemli değildir. Zaten vajinal bölge yapısından dolayı genişleme özelliğine sahiptir. Örnek verirsek vajinal normal doğum da vajen kasları ve yapısı gevşeyerek bebek doğumuna izin vermektedir. Cinsel ilişki öncesi yapacağınız ön sevişme ve kullanacağınız kayganlaştırıcı ile vajen ve beden sex yapmaya hazır hale gelir.

Cinsel Eğitim Nereden Alınır?

Cinsel eğitim ergenlik çağı yaklaştığı zaman ebeveynler tarafından verilmelidir. Ülkemizde seks konularını konuşmak bile ayıp sayıldığı bir ortamda ne yazık ki aileler tarafından böyle bir eğitim verilmemektedir. Kız veya erkek arkadaş çevresi, internet ortamından yalan yanlış bilgiler edinerek cinselliği kendileri keşfetmeye çalışırlar. Cinsel terapist olarak ailelee ve cinsel eğitim almak isteyen herkese sağlıklı cinsel eğitim verilmektedir.

Cinsel İlişkide Kayganlaştırıcı Kullanmak Gerekirmi?

Cinsel ilişki öncesi yapılacak ön sevişme ile vücut hormon sistemi ve metabolizmamız harekete geçerek sıvılar salgılanmaya başlar. Bunlar cinsel ilişki başından sonuna kadar aynı oranda kayganlaştırıcılık sağlayamaz. Özellikle bayanlar penis vajene girip çıkarken ağrı ve acı duymaya başlarlar. Bu durumda motivasyonlarını kaybedecekleri için orgazm problemleri yaşamaya başlarlar. Seks öncesi ve sırasında kayganlaştırıcı için bebe yağı kullanmanız önerilir.

Cinsel Terapide Gizlilik Önemli midir?

Cinsel terapide gizlilik ve mahremiyet her şeyden önemlidir. Çümkü danışan kişi başka yerde kimse ile paylaşamayacağı sıkıntı ve duygularını bize açar bizimle paylaşır bizde cinsel terapist olarak onlara yardımcı oluruz. Anlatılan ve paylaşılan her konu özeldir.